O nas

Postaw na ekologiczne oczyszczalnie ścieków! Dbaj o naturę!

Polska wstępując do Unii Europejskiej zobowiązała się do modernizacji 1163 oczyszczalni i podjęcia budowy nowych około 21 ty. km sieci kanalizacyjnych. Nasza firma zajmuję się produkcją ekologicznych oczyszczalni ścieków. Podejmujemy się wykonywania projektów na terenach o różnym stopniu trudności pod względem montażu.

Obecnie najbardziej popularną propozycją cieszy się ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Po zapoznaniu się z rzeczywistymi warunkami gruntowo o wodnymi na terenie oraz w razie konieczności wykonaniu testów perkolacyjnych (przepuszczalności gleby) wykonywany jest projekt. Specjalista dobiera optymalne rozwiązanie biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, średnią ilość zużywanej wody. Na każdym etapie prowadzone są rozmowy, chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą, służymy radą i wskazówkami.

Świadomość dbania o środowisko jest coraz bardziej powszechne. Dołącz do eko aktywnych ludzi i Ty! Zostań naszym Klientem!

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Wrocław